//
visos naujienos

Laimėjimas Namuose: Solbergas Pirmauja WRC2 Švedijoje

publikuota: 2023-02-13

Nuo to, kad buvo greičiausias „Rally2“ lenktynininkas Monte Karlo ralyje, laimėjo Čempionų Tautų taurės lenktynes, iki dabar pirmavo WRC2 įskaitoje po pergalės prieš savo namų publiką – Oliveriui Solbergui tai buvo pragariškos kelios savaitės.

21-erių vaikinas iškovojo savo pirmąją WRC2 pergalę 2023 m. Švedijos ralyje, o 2023 m. ralyje laimėjo aštuonis iš 18 etapų.

„Tai toks puikus rezultatas“, – sakė Oliveris. „Tikrai jaučiu, kad čia mes gerai padirbėjome. Buvome nuoseklūs, jokių klaidų, Elliottas [Edmondsonas, šturmanas] atliko fantastišką darbą, taip pat ir komanda. Esu labai labai laimingas. Maršrutas buvo tikrai greitas, vietomis gražus ir platus, todėl galėjome šiek tiek pasistūmėti ir atitrūkti. Bet tai tikrai nebuvo taip lengva. Kai kuriose vingiuotose atkarpose automobiliui trūko pasukamumo, bet šiame etape važiavome pirmaudami.

...
...
...

Aiškindamas „Rally1“ važiavimo iš paskos problemą, Oliveris pridūrė: „Jie yra šiek tiek platesni ir turi daugiau galios, todėl kelyje sudaro linijų ir provėžų rinkinį, kuriomis turime sekti.

„Kadangi mūsų automobilis yra kiek siauresnis, viena ratų pusė kairėje arba dešinėje tūrėjo išlipti iš vėžių. Iš esmės dėl to automobilis tapo šiek tiek nestabilus. Tai nėra problema, kai įjungi antrą ar trečią pavarą, bet kai turi didelį greitį ir įlipi į penktą, tai ne visada priverčia nusišypsoti!

„Man svarbiausia – vienintelis dalykas – yra tai, kad atvažiavome čia, pasisėmėme daugiau patirties iš automobilio ir sugebėjome laimėti bei pasiimti maksimalų bonusinių taškų iš šio etapo. Turiu tuo būti labai patenkintas. Manau, teisinga sakyti, kad šiuo metu esu patenkintas viskuo savo gyvenime“, – sakė jis. „Pergalė, lyderiauti šiame čempionate ir būti su šia komanda bei šiuo automobiliu... Sekasi tikrai gerai!

Pažiūrėkite, kaip Oliveris sekėsi Švedijos sniege, paspausdami video žemiau…