Oferty Pracy

DOŁĄCZ DO NAS NA CAŁYM ŚWIECIE

100+ KRAJÓW

Monster to coś więcej niż napój energetyczny, to styl życia w puszce!

Wspieramy scenę, nasze zespoły, naszych sportowców i naszych fanów. Wspieramy sportowców, aby mogli robić karierę realizując swoje pasje. Staramy się oferować wciągające i autentyczne doświadczenia, które inspirują. Pracuj z innowatorami i prekursorami, gdzie możesz być sobą, z ludźmi, którzy cenią rozwój i pomysły. Świętujemy z naszymi fanami, zawodnikami i pracownikami!

Jesteśmy marką, która reprezentuje bycie najlepszym w tym, co robi. Dołącz do nas!

#monsterenergy

Zatrudniamy! Sprawdź te oferty pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin! Jesteśmy marką, która reprezentuje bycie najlepszym w tym, co robimy. Dołącz do nas!

Digital Coordinator - Warszawa MAT (Monster Ambassador Team) - Warszawa
all jobs
Digital Coordinator - Warszawa

Digital Coordinator jest odpowiedzialny za wszystkie internetowe treści firmy w Polsce - zbieranie informacji, tworzenie treści, zdjęcia i video prezentujące markę Monster Energy na stronie www.monsterenergy.com oraz w mediach społecznościowych. Pracownik będzie także odpowiedzialny za działania w internecie marki Burn Energy.

Ta pozycja wymaga zaangażowania i pracy w różnych środowiskach. Może się także wiązać z podróżami.

Kluczowe obowiązki:
• Opracowywanie, wdrażanie i zarządzanie strategiami mediów społecznościowych w całym portfolio
• Tworzenie i wykorzystywanie treści na lokalnych kanałach
• Zarządzanie stronami www: informacje produktowe, newsy, wydarzenia, promocje
• Współpraca z lokalnymi ambasadorami i influencerami, aby tworzyć treści na ich oraz nasze kanały
• Stały kontakt z zespołami marketingowymi oraz handlowymi, aby planować i zarządzać działaniami w internecie - wprowadzanie nowych produktów, promocje handlowe
• Dokumentowanie, gromadzenie i raportowanie działań w internecie
• Raportowanie i analiza kampanii prowadzonych w internecie
• Community management - kontakt i współpraca z lokalną bazą fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych

Umiejętności i doświadczenie:
• Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Zainteresowanie obszarem digital, w tym mediami społecznościowymi, aplikacjami i stronami www
• Udokumentowana umiejętność pracy z własnej inicjatywy w środowisku bez nadzoru
• Umiejętność korzystania z różnych platform mediów społecznościowych
• Dokładność, elastyczność, entuzjazm, pracowitość i zaangażowanie
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
• Chęć nauki i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
• Umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu
• Umiejętności copywriterskie

Niezbędne wymagania:

• Język angielski (biegły) - znajomość biznesowego języka angielskiego i etykiety e-mailowej
• Umiejętność korzystania z CMS, przesyłania tekstu, zdjęć i filmów online
• Microsoft Office PowerPoint i Excel
• Znajomość obsługi i funkcjonowania mediów społecznościowych

Umiejętności mile widziane:
• Umiejętnośći fotograficzne lub video
• Adobe Photoshop

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem proszone są o przesłanie swojego CV wraz z krótką informacją o sobie pod adres: poland.mat@monsterenergy.com.

MAT (Monster Ambassador Team) - Warszawa

Opis stanowiska:

MAT (Monster Ambassador Team) to program marketingowy Monster Energy. Jego celem jest komunikacja marki oraz prowadzenie działań samplingowych.

Zadania:

• Aktywny sampling poprzez guerilla marketing i działania na eventach
• Docieranie do konsumentów, którzy „potrzebują” energii
• Odpowiedzialne używanie materiałów programowych i produktów Monster Energy
• Dbanie o obecność marki i reprezentowaie jej
• Profesjonalizm, wyjątkowa komunikacja i proaktywne interakcje z konsumentami
• Stanowisko wymaga podróży na terenie kraju

Wymagania:

• 21 lat lub więcej
• Prawo jazdy kategorii B
• Zainteresowanie sportami akcji, sportami motorowymi lub muzyką
• Aktywność fizyczna i brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
• Energia i podejście "da się zrobić"
• Doświadczenie eventowe jest dodatkową zaletą
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Lokalizacja: Warszawa

DOŁĄCZ DO NAS I ODNOŚ SUKCESY BEZ GRANIC

NASZA WIZJA

Silna i autentyczna kultura, w której dla wszystkich istnieją równe szanse; gdzie siła i wydajność naszej monsterowej rodziny - naszych pracowników, fanów i społeczności są wzmacniane dzięki różnorodności i integrację.

NASZA MISJA

Nieustanne dążenie do tworzenia, promowania i rozwijania kultury, w której pracownicy są zaangażowani, i są odpowiedzialni za tworzenie, zarządzanie i realizację celów równości, różnorodności i integracji.